WYBIERZ KATEGORIĘ:

WYBIERZ PRODUCENTA
Wyszukaj interesujący Cię asortyment wybranego Producenta!

WĘDKA DRAGON HM80 ELECTRA DREAM 2,90m 3,5-18g

Dostępność: 5
Cena: 899,00 zł 899.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: DRAGON
Kod produktu: HM80 ELECTRA DREAM

Opis

HM80 ELECTRA DREAM

 

Spinningi HM80 zostały od początku do końca zaprojektowane jako sprzęt wytwarzany z supersztywnego grafitu o module sprężystości 80 mln PSI. To samo możnaby powiedzieć o bardzo niewielu wędziskach dostępnych dziś na światowym rynku. Oznacza to, że obok bardzo specyficznego i bardzo drogiego materiału grafitowego wykorzystano niemal wszystkie dostępne obecnie technologie kompozytów węglowych. Zastosowano z góry zaprojektowany, ukierunkowany przestrzennie układ nośnych włókien grafitowych, dzięki czemu we wszystkich modelach blanki charakteryzują się dużą smukłością oraz małymi średnicami. Jednocześnie, przy małych średnicach, takie wędziska potrafią przenosić ogromne obciążenia, które płynnie rozkładają się wzdłuż długości blanku.

Kamieniem milowym w technologii wykonania spinningów HM80 jest ograniczenie zawartości żywicy epoksydowej w kompozycji z włóknami grafitowymi. Zawartość żywicy jest tak mała, że uzyskane tworzywo jest już określane mianem ceramiki węglowej. Ma to kolosalne znaczenie właśnie z uwagi na olbrzymią sztywność zastosowanych włókien - najważniejszym ogranicznikiem stosowania grafitów o podobnej sztywności, przy klasycznych technologiach kompozycji węglowych, jest właśnie zawartość żywicy. Dopiero tworzywa ceramiczne (czyli tworzywa o niemal jednorodnej strukturze materiałowej) mogą naprawdę w pełni wykorzystywać zalety grafitu wysokomodułowego.

Zaledwie kilka firm na świecie oferuje wędziska wykonane w technologii CGT - Ceramic Graphite Technology. Technologia ta bazuje na wykorzystaniu specjalistycznych tkanin z grafitu (ponad 80 mln PSI) o bardzo małej zawartości żywicy. Obniżona do 15% zawartość żywicy powoduje, że materiał, z którego jest wykonane wędzisko traci cechy kompozycji grafit-żywica i nabiera własności tworzywa ceramicznego. Spinning staje się lżejszy, zdecydowanie mocniejszy i dużo bardziej dynamiczny. Materiał do produkcji wędzisk HM80 dostarczony został przez absolutnego lidera w produkcji włókien węglowych na świecie - japońską firmę Toray.

Wszystkie wędziska HM80 to najwyższy standard wykończenia i materiały o najwyższej jakości:

portugalski korek klasy AAA (Extra Premium);

uchwyty do mocowania kołowrotka firmy Fuji, m.in. typy DPS, IPS, EPS;

przelotki Fuji Alconite i Fuji SiC;

omotki firmy Gudebrod.

 

Wędka Dragon HM 80 Electra Dream 290

Dwa dość długie (2.75 m i 2.90 m) spinningi o bardzo szybkiej akcji i płynnej linii ugięcia, przeznaczone do lekkich przynęt (3.5-18 g). Krótszy model (2.75 m) to idealne, uniwersalne wędzisko do lekkiego łowienia w rzekach i wodach stojących, na różne rodzaje sztucznych przynęt. Z kolei dłuższy model (2.90 m) znakomicie pasuje do rzecznego łowienia na przelewach - bardzo poręczny i wygodny kij.

 

INDEKS

NAZWA

DŁUGOŚĆ

WAGA (g)

CIĘŻAR RZUTOWY

AKCJA

GWARANCJA

ILOŚĆ ELEMENTÓW

 29-03-290 ELECTRA DREAM  2,90m  202g  3,5-18g   FAST  3 LATA

 

 

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje!!!

Opinie o produkcie (0)

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2019 DidoFishing.pl | projektowanie stron internetowych Poznań DesignOrka | Sklep internetowy Shoper.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl